פרנסה דרך אמזון

קשה לדמיין איך התנהלנו לפני שאמאזון נכנסה לחיינו. ענקית הסחר הדיגיטלי הפכה את החזון הגדול של האינטרנט למציאות חיה ונושמת. כיום, העולם כולו באמת נמצא בקצות האצבעות. ניתן לחפש כל מוצר שרק נדמיין, לקבל עליו מידע מפורט ומדויק, לרכוש אותו מכל מקום ובכל זמן ולקבל אותו במשלוח עד הבית מכל נקודה בעולם. עם זאת, הבשורה הגדולה של אמאזון לא משתלמת רק לצרכנים. על ידי יישום הכלים המתאימים, ניתן להפיק דרך הפלטפורמה רווחים נאים.
מה עושים כדי להתחיל להרוויח?

כדי לסייע לך להתחיל, "מכללת דיגיטל אונליין" מספק הכשרה מקצועית שתאפשר לך ליהנות מפרנסה מהאינטרנט. אז מה כדאי לדעת כבר בשלב הראשון? ובכן, ישנן שתי דרכים עיקריות לייצר הכנסה מאמאזון:

מכירת מוצרי אמאזון בשיווק שותפים
אמאזון מאפשרת לך לפתוח חנות מטעמה. אם עומד לרשותך נכס דיגיטלי בעל חשיפה טובה כמו בלוג פופולרי, למשל, ניתן להציע מוצרים פופולריים ונחשקים שרבים מחפשים באמאזון ולשווק אותם לקהלי היעד שלך מטעם אמאזון. מכל מכירה, ניתן ליהנות מרווח של כ-4-10% במסגרת תוכנית שיווק שותפים. והתוצאה? יש לך מקור פרנסה מהאינטרנט בלי לעזוב כלל את הבית.

אספקת שירותי שיווק לאומנים ויוצרים
אמאזון השיקה לאחרונה את הפלטפורמה החדשה שלהם, Amazon Handmade. אמאזון מציעה ליוצרים לשווק מוצרי עבודת יד דרך הפלטפורמה ולשווק יצירות בכל רחבי העולם. על ידי בניית הקשרים הנכונים, ניתן ללוות את היוצרים שיפנו אליך ולסייע להם במאמצי השיווק שלהם בפלטפורמה החדשה. כך הם יוכלו להתמקד ביצירה וכל העבודה מול הלקוחות, קידום החנות והסדרת המשלוחים ינוהלו על ידך.
עם הכלים הנכונים, בעיקר בהתחשב בעובדה ש-50% ממכירות אמאזון (מעל 12 מיליון מוצרים נכון להיום) מבוצעות על ידי משתמשי צד שלישי, מדובר בהזדמנות רווחית ביותר.

מכללת דיגיטל אונליין פותח לך שער לאמאזון
רוצה ללמוד כיצד למצות את המיטב מענקית הסחר העולמית? "מכללת דיגיטל אונליין מספק לך הכשרה בטכניקות שיווק שותפים וילמד אותך כיצד לבנות אסטרטגיה שיווקית רווחית בליווי צמוד אחד על אחד. לפרטים נוספים, ניתן להשאיר פרטים עוד היום.

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף מיועץ לימודים

    או חייגו 03-5115994